AK Parti İstanbul’da İstifa

Selim Temurci bugün itibariyle görevinden ayrıldı.

0
202

AK Parti’nin İstanbul Başkanlığı ciddi bir değişim içindeyken, önce Belediye Başkanı Kadir Topbaş istifa etmişti, şimdi de partinin İl Başkanı Selim Temurci istifasını sundu ve üç yıldır devam ettirdiği görevini resmen bırakmış oldu.

Alkışlarla Uğurlandı

AKP İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, partisinin il merkez binasında bir basın mensuplarının da katıldığı bir toplantı düzenlerken, kendisinin dün de genel merkezden arandığını, görevini onur ve itibar içinde bıraktığını, bu yüzden de mutlu olduğunu ifade etti.

Temurci, şimdiye kadar partisinin değerlerine beylikdüzü escort onuruyla sahip çıktığını dile getirirken, basın toplantısı öncesinde salona girerken partililer tarafından alkışlarla karşılandı ve büyük ilgi gördü.

Kendisi için bugünün özel bir gün olduğunu, tam üç yıl sonra görevinden ayrıldığını ,çocuk denilecek yaşlardan beri siyasetin içinde olduğunu belirtti. Selim Temurci, normalde metne bağlı çok konuşmadığını fakat bugün kendisine verilen tavsiye sebebiyle metne bağlı kalacağını ifade etti.

3 yıl boyunca adeta tarih yazdıklarını dile getiren Temurci, Erdoğan’ın il başkanlığı ziyareti sırasında elini sıkmamasıyla gündeme gelmişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here