Belgelendirme Çalışmalarında Profesyonellik

0
327

 

Türcert Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş olarak, denetim, gözetim, belgelendirme ve muayene çalışmalarıyla faaliyet gösteriyoruz. Helal belgesi ISO standart sertifikasyonu ve eğitim, belgelendirme çalışmaları ile sektörün en iyilerini belirliyoruz.

Turcert.com olarak, ulusal ve uluslararası alanda bağımsız kuruluş olarak hizmet veriyoruz. Tarafsız özel sertifikasyon sistemiyle, global onaylı olarak sunum yapmaktayız. Belgelendirme, Eğitim, Test, Muayene ve İnteraktif hizmet kategorileriyle profesyonel alanda faaliyet sunuyoruz.

Türcert Hizmet Alanları

Belgelendirme alanında 4 farklı kategori ile sertifikasyon hizmetleri sunuyoruz. Sistem belgelendirme, ürün belgelendirme, tarımsal ürün belgelendirme ve turizm belgelendirme hizmetleri ile ulusal ve uluslararası onaylı, tarafsız, bağımsız kuruluş olarak hizmet sunuyoruz.

Organizasyon, kurum ve kuruluşlara ISO belgeleri, ürünlerin global standartlara uygunluğunu belirlemek için CE belgesi ve diğer spesifik uygunluklara göre ürün belgelendirme hizmetleri veriyoruz. Doğal kaynakların ve uluslararası tarım standartlarına uygunluk için firmamızın belgelendirme projelerinden yararlanabilir GLOBALGAP belgesi alabilirsiniz. Turizm işletmeleri için analiz ve profesyonel test, muayene çalışmalarımız ile ISO, Helal ve HACCP belgelendirme alanlarında nitelikli hizmet sağlıyoruz.

Türcert Eğitim Hizmetleri

Kalite, çevre ve iş sağlığı yöntemleri gibi alanlarda eğitim hizmetleri sunuyoruz. Firma, kurum ve kuruluşlara; uluslararası kalite standartları için sunduğumuz eğitimler şu şekildedir;

-Kalite Yönetim Eğitimleri

-Çevre Yönetim Eğitimleri

-İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemleri Eğitimi

-Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri Eğitimi

-Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri Eğitimi

-Tıbbı Cihazlar Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi

-Enerji Yönetim Sistemi

-Müşteri Memnuniyeti Eğitimleri

-Sürekli İyileştirme Eğitimleri

Global sertifika ve belgelendirme hizmetlerinin yanı sıra CE işareti, HACCP belgesi, BRC, FRC, 7 yıldız belgelendirme gibi seçenekler sunuyoruz. Marka ve işletmenizin ulusal ve global alanda, standart uygunluğu için tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here