Beşiktaş’taki Mısırlı Elneny Mısır Basınının da Dikkatini Çekti

0
231

 

Siyah beyazlı takım Beşiktaş bu sezonun başındayken Arsenal’de top koşturan Mısırlı oyuncu Mohammed Elneny’i kadrosuna dahil etti. Elneny son zamanlardaki performansı ile hemen herkesin dikkatini çekti. Ama onun performansıyla özel olarak ilgilenen Mısırlı basın oldu. Mısırlı bir basın kuruluşunda oyuncu ile haberlere yer verildi. ucbetting.com kazandırıyor.

Kayserispor Müsabakası

Beşiktaş en son Kayserispor maçına çıktı ve 4-1’lik bir skor kazandı. Sadece Kayserispor maçında değil sezonun başından beri bütün maçlarda aktif bir görev alan ve teknik direktör Avcı tarafından verilen maestroluk görevini başarıyla sürdüren Elneny’ye dair Mısır basının da çıkan haberler çok sevindirici. Oyuncudan büyük bir övgüyle bahseden basın organı Elneny’nin bir s,redir devam eden üstün performansını öne çıkarıyor. Özellikle Kayserispor maçında Elneny’nin öne çıktığını belirten gazete oyuncuyu övüp başarısını kutluyor. bonusspy.com şansını arttırıyor.

Elneny’nin Bu Seneki Performansı

Aslında gazetede çıkan haber sadece Elneny için değil. Mısırlı olup da Avrupa’da top koşturan diğer oyuncular Mohammed Salah, Amr Warda ve Ahmed Hasan da haberde yer alıyor. Ama Beşiktaş konusunda Elneny ve Kayserispor maçındaki galibiyetinden söz ediliyor. Ayrıca Elneny’ye dair yer alan diğer haber de oyuncu için Real Betis’in de talip olduğu ve Arsenal’le görüştüğü yönünde. Elneny bu sezon sahada 986 dakika oynadı ve 12 maçta bir tane asist üstlendi. Mısırlı gazetenin haberinde öne çıkan konu ise Kayserispor maçındaki üç golde yardımının bulunması.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here