Dövme Çeşitleri Hakkında

0
842

İnsan denen varlık son derece çok yönlü olan bir varlık. Kendi içinde insan olmanın doğasının da getirdiği koşullara istinaden bir takım özel olgular var. Bunun yanında özellikle belli bir kesim kendi yaşam duruşlarında biraz da farklılıklarını ortaya koyabilmek, kendilerini daha iyi yansıtabilmek adına farklı şeyler deniyor. Bu bazen giyim tarzlarına yansıyor. Bazen dovme tarzı şeyler yaptırıyorlar.

 

Dövme kişinin kendi isteğine bağlı olarak vücudunun değişik yerlerine yapılıyor. Kimi insanlar tek bir dövme yaptırır iken kimi insanlar nerede ise tüm vücudunu dövme ile kapatabiliyorlar. Zaten kimi insanlar için dövmesiz bir yaşam düşünülemiyor bile. Bu noktada yaptıranların çok iyi bildiği üzere dövme yapımı çok kolay değil ve mutlaka alanında uzman deneyimli kişilerin yapması gerekiyor. Efka Tattoart da bunlar içinde en iyilerden bir tanesi.

 

 

Tattoo olarak da adlandırılan dövmelerin çok farklı türleri bulunuyor. Kişiler kendi tercih ve zevklerine göre çok özel dövmeler yaptırıyor. İsim yazılabiliyor. Melek figürü klasik olan figürler arasında birçok insanın baş tercihi oluyor. Uçak figürü, kişisel portreler, ünlü isimlerin portreleri, önemli bir söz, albatros figürü, uçak, ağaç, değişik türden kuşlar, değişik çiçekler, barış işareti, kelebek simgesi, göz şekli, muhtelif türden çiçekler, kafatası, Eyfel Kulesi, kral tacı, Küçük Prens dövmesi gibi çok değişik türden yapılabiliyor. Fiyatlar ise dövmenin türüne göre değişiklik gösteriyor. Elbette bu dövmeler kalıcı türden olan dövmeler ve işinin ustası tarafından özenle kişiye özel olarak yapılıyor.

Diğer dövme çeşitleri için https://www.instagram.com/efka_tattooart/?igshid=qeixwgq9ukmh

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here