Evden Eve Güvenle Nakliye

0
235

 

Taşımacılık sektörüne yeni bir bakış açısı ile yaklaşarak, her noktada prensipli ve titiz çalışan firma, Kartal evden eve nakliye alanında tartışmasız şekilde en çok beğenilen taşıma şirketi olmayı da başarıyor. Tüm taşıma işlemlerini sigortalı ve garantili şekilde gerçekleştiren firma, profesyonel ve güvenli hizmet almanın da adresi oluyor.

Planlı Çalışma

Firma, taşıma işleminin her aşamasında titiz bir plan ile çalışıyor. Daha en başta taşınacak eşyayı yerinde göremeye dayanan ücretsiz ekspertiz kontrolü sayesinde, tüm taşıma gereksinimlerini ve müşterinin isteklerini belirleyen firma, bu çalışmada oluşturduğu plan dahilinde Kartal evden eve nakliyat işini gerçekleştiriyor. Sırasıyla eşya demontesi ve paketlenmesi, eşyaların taşınması, araca istiflenmesi, yeni adres de yerleştirilmesi ve kurulum işlemlerini gerçekleştiren firma, noksansız çalışma şekliyle başarıya ulaşıyor.

Asansör İle Taşıma

Kartal asansörlü evden eve taşımacılık denildiğinde ilk akla gelen firma, bu taşıma sistemi sayesinde eşyaların hem çok hızlı hem de aynı derecede güvenli taşınmasını sağlıyor. Bu sayede eşyaların beden gücü ile taşınması sırasında oluşması muhtemel çarpma ya da hasar görme gibi risklerinden uzak şekilde asansörle taşımayı firma mükemmel bir şekilde gerçekleştiriyor.

Depolama Hizmetleri

Firma, nakliye hizmetleri dışında, mal ya da eşyaların depolanması hizmetlerini de sunuyor. Depolama için özel hazırlanan, her tür dış etkenden yalıtım sağlayan güvenli depolarda, firma sayesinde sigortalı olarak eşyalarınızı depolayabiliyorsunuz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here