Fatih Terim Belhanda’yla Konuştu

Terim, Belhanda'nın performansını överken oyuncudan böyle devam etmesini istedi.

0
502

Galatasaray’ın patronu Fatih Terim, Faslı oyuncusu Younnes Belhanda ile bire bir bir görüşme yaptı, kupa maçındaki mücadelesinden, çalışmasından memnun olduğunu dile getirdi. Fatih Terim, Belhanda’dan sorumluluk almasını beklerken, oyuncuya da bu dönemde takıma katkıda bulunması gerektiğini söyledi. Belhanda ise kafasındaki tek düşüncenin takımı şampiyon yapmak olduğunu söyledi.

Fatih Terim’in Belhanda’dan Beklentisi Var

Galatasaray’ın Konyaspor’la oynadığı kupa maçında başarılı bir performans sergileyen Belhanda, Fatih Terim’le bir araya gelirken, sorumluluk alacağını ve Galatasaray’ı hedefe ulaştıracağını söyledi.

Fatih Terim, Belhanda’ya hep bu şekilde oynaması gerektiğini söylerken, sorumluluk almasını ve takıma katkıda bulunmasını istedi. Belhanda, Sivasspor maçında da oyuna sonradan girmiş ve iyi oynamış, Konyaspor maçında da sahanın adeta en iyisi olmuştu. 27 yaşındaki futbolcunun bir süre önce satılması gündeme gelirken, Fatih Terim bu şekilde oynaması durumunda Belhanda’yı takımda tutmak istiyor.

Belhanda, kendisinden beklentilerin farkında olduğunu ve var gücüyle sezon sonuna kadar Galatasaray’ın şampiyonluğu için çalışacağını belirtti.

Younes Belhanda, Galatasaray’a sezon başında  milyon Euro bonservis bedeliyle transfer olmuş fakat beklentileri yerine getirememişti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here