Fenerbahçe transfer haberi: Kaio Jorge için büyük yarış

0
214

 

Önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarına başlayan Fenerbahçe’nin Santos’tan Kaio Jorge ile ilgilendiği iddia edildi. Brezilya ekibi ile sözleşmesi 1 Ocak 2022’de bitecek genç yıldız ile Avrupa’nın birçok önemli ekibinin de ilgilendiği aktarılmakta.

 

Bu sezon forvetlerinden istenen verimi alamayan Fenerbahçe, yeni sezon adına transfer çalışmalarına başladı. Bu doğrultuda çalışmalarını yürüten Fenerbahçe’nin forvet transferi adına Santos’tan Kaio Jorge ile ilgilendiği belirtildi.

Esportes Yahoo’dan Jorge Nicola’nın haberine göre Santos ile olan sözleşmesi 31 Aralık 2020’de bitecek ve bu yaz aylarında başka takımlarla bedelsiz transfer adına görüşme hakkı elde edecek Kaio Jorge için Fenerbahçe devrede. Fakat genç yıldız adayı ile Juventus, Milan ve Napoli gibi İtalyan devleri de ilgileniyor. Genç santrfor ile yaz aylarında 1 Ocak 2022’de kadroya katılacağı şekilde bir ön sözleşme imzalanabileceği aktarılmakta. Çünkü Santos’un sözleşme uzatma görüşmeleri olumlu sonuç vermemiş durumda. “Detaylı bilgiye; (betboo giriş) adresinden ulaşabilirsiniz.”

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here