Galatasaray-Beşiktaş Maçında Oynayan Futbolculara Koranavirüs Riski

0
243

 

Galatasaray Teknik Direktörü olan Fatih Terim’in koranavirüs testinin pozitif çıkmasından sonra bütün gözler derbi maçın da oynayan futbolculara çevrildi. Fatih Terim’in yardımcıları olan Ümit Davala ve Hasan Şaş’ın yaptırmış olduğu koranavirüs testleri negatif çıktı. Seyirci olmadan oynanan derbi de oynayan futbolcuların koranavirüs olup olmadığı şimdi merak konusu haline geldi. Fatih Hocayla yakın temasta bulunan özellikle Galatasaraylı futbolcuların durumları testler sonucun da belli olacak. Haberin devamını ve futbolcuların sonuçlarının ne olduğun https://www.bettingwm.com/   sitesinden öğrenebilirsiniz.

İki Takımın Futbolcuları da Koranavirüs Riski Altında Bulunuyor

Fatih Terim’in testinin pozitif çıkması sonucu test yaptıran Ümit Davala ve Hasan Şaş’ın koranavirüs test sonucu negatif çıktı. Bu durumdan sonra bütün gözler derbi de oynamış olan futbolculara çevrildi. Derbi de oynayan futbolcuların çabuk yayılan koranavirüs tehlikesi altında oldukları ifade ediliyor. Bazı futbolcular test yaptırırken bazı futbolcular test daha yaptırmadılar. Derbi de oynayıp test sonucu belli olan futbolcuların koranavirüs sonuçlarını https://www.bettingwm.com/bedava-bonus-veren-siteler/  sitesinden öğrenebilirsiniz.

Hakemlerde Risk Altında Bulunuyor

Bir kişi de pozitif çıkan koranavirüs doğrultusun da o ortam da bulunan herkes risk altına geriyor. Fatih Terim’in test sonucunun pozitif çıkması sonucu her iki takımın futbolcuları ile beraber hakemler de risk altına giriyor. Futbolcularla beraber maçı yöneten hakem Abdulkadir Bitigen ve yardımcılarının koranavirüs riski taşıdığı kaçınılmazdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here