Geleceğin Hemşire ve Sağlık Personelleri

0
255

 

Sağlık ve tıp alanında giderek gelişen ve kendisini ileri taşıyan ülkemizde, sağlık personellerine olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Özellikle hemşire ve sağlık teknikerlerine olan ihtiyaç, artan hastane sayısı ve aran nüfus ile ilişkilendirilebilir. Geleceğin sağlık personellerini ve hemşirelerini yetiştiren ve günümüzün en iyi sağlık meslek lisesi okullarının başında gelen Başeran Anadolu sağlık lisesi, bir çok öğrenciye çeşitli imkanlar sunmakta ve onlara en iyi eğitimi vermeyi amaçlamaktadır. Okula kayıtlar şuanda da devam etmektedir. Sizde kendiniz veya çocuğunuz için kayıt oluşturmak ve sağlık alanına adım atmak/attırmak için Başeran Anadolu sağlık meslek lisesine müracaat edebilirsiniz.

Son Teknoloji Ders Ekipmanları

Bir çok son teknoloji araç ve gereçlerin bulunduğu ve öğrencilere her türlü imkanın sunulduğu, diğer sağlık meslek liseleri tarzından farklı olarak eğitim verilen Başeran Anadolu sağlık lisesinde, en iyi eğitimi alabilirsiniz. Donanımlı şekilde öğrenci yetiştirmeyi ve başta ahlak olmak üzere bir çok konuda onları eğitmeyi amaçlayan okul ile kendi İnternet siteleri olan baserananadolusaglikmesleklisesi.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Okulun Misyonu

Başta ahlaki konular olmak üzere, kültürlü, donanımlı, Atatürk inkılap ve hedeflerini takip eden öğrenciler yetiştirmeyi amaçlayan okul, çalışmalarını bu amaçla yürütmekte ve kendisini bu yönde geliştirmektedir. Şuana kadar eğitim verdiği öğrencilerden, beklediği şekilde geri dönüşler alan okul, yeni kayıt öğrencileri ile yeni eğitim öğretim yılında buluşmayı bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here