Hagi Deportivo’dan Gelen Teklifi Geri Çevirdi

Emre Çolak'ın takımı devre arasında başa Hagi'yi getirmek istedi.

0
454

Bir süredir Romanya liginde kendi takımı Vitorul Constanta’yı çalıştıran Galatasaray efsanesi Gheorghe Hagi, İspanya’nın Deportivo takımından gelen hocalık teklifini geri çevirdi. Emre Çolak’ın da yer aldığı La Liga ekibi Deportivo, Hagi’ye devre arasında teklif götürmüştü fakat Rumen efsanesi bu teklifi kabul etmedi.

Hagi Neden Deportivo’yu Reddetti?

Konuyla ilgili gazeteci Pietro Chiodi açıklama yaparken, katıldığı TV programında bu gerçeği açıklarken, Hagi’nin Deportivo’dan sezon arasında güzel bir teklif aldığını fakat reddettiğini söyledi. Deportivo’da daha önce Galatasaray’ın altyapısından yetişen Emre Çolak da forma giyerken, geçtiğimiz hafta kulübün teknik direktörü değişmişti. Cristobal’ın yerine Deportivo’nun başına Hollandalı teknik adam Clarence Seedorf getirilmişti.

Gheorghe Hagi’ye daha önce Suudi Arabistan’dan da astronomik bir transfer teklifi gelmişti ve onu da kabul etmeyerek Vitorul’da kalmaya devam etmişti. Daha önce Hagi’nin adı Galatasaray’la da gündeme gelmişti ve Fatih Terim’in kulübü daha sonra Romanyalı teknik adama emanet edeceği söylenmişti.

53 yaşındaki Gheorghe Hagi, uzun süredir sahibi olduğu Vitorul Constanta takımını çalıştırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here