Her Kente Gönderim İle Satılık Alman Kurdu

0
453

 

Türkiye’nin 81 vilayetinin her birinde istediğiniz şekilde yavru köpek satın alabilmeniz için hizmet alabileceğiniz çiftlik veya petshop gibi işletmeler yer almayabilir. Bu durumda özellikle internet üzerinden de araştırma gerçekleştirdiğinizde, satılık Alman kurdu gibi seçimler sağlayabilmeniz için hizmet veren farklı işletmeler yer almaktadır. Bu işletmeler ile telefon üzerinden dahi iletişim kurduğunuzda, yaşadığınız kentte ulaşılabilecek şekilde yavru Alman kurdu sahibi olabilirsiniz.

Yavru bir köpek sahibi olmak açısından Alman kurdu birçok farklı köpek ırkına ve türüne göre farklı ve kendine has özelliklere sahiptir. Örneğin, müstakil bahçeli bir evde bekçi köpeği olarak görev alabilecek bu köpek türü, aynı zamanda hem aile üyeleri hem de çocuklar ile çok iyi bir bağ kurarak, sevgi dolu bir şekilde yaşayabilir. Ayrıca beslenmesi, eğitimi ve bakımı gayet kolay bir köpek türüdür.

Firma üzerinden aldığınız hizmet ile satılık Alman kurdu seçimi gerçekleştirdiğinizde, bilhassa hem bakım hem de eğitim açısından dikkat etmeniz gerekenler noktada bilgi alabilirsiniz. Üstelik piyasada hizmet veren birçok farklı işletmeye karşılık olarak, sağlıklı ve kaliteli bir yavru köpek elde ederken çok uygun ve adil fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Satılık Alman Kurdu Açısından Kalite Nasıl Belirlenir?

Firma veya farklı bir işletme üzerinde satılık Alman kurdu seçeneği göz önünde bulundurulduğunda, kaliteli bir yavrunun özelliklerini bilmeniz gayet kolaydır. Örneğin, ilk olarak yavru köpeğin tüylerine dokunduğunuzda, iki katman bulunduğunu ve bu katmanların birinin deriyi kapsayan yumuşak diğerinin ise uzun tüylerden oluştuğunu görebilirsiniz. Tırıs tarzı bir yürüyüşe sahip olan Alman kurdu genellikle kol ve bacak boyutları açısından eşit bir yapı gösterir.

Birçok farklı köpek türüne göre Alman kurdunda kafa ve vücut birbiriyle doğru orantılı şekilde gelişirken, dişler ise gayet düzgün ve sağlıklı görünmelidir. Alman kurtlarında yavruluk döneminden itibaren kulaklar dik bir yapıya sahiptir ve kuyruk topuk eklemine kadar uzanacak şekilde sert tüylü bir yapı gösterir. Bu fiziksel özellikler, kaliteli ve sağlıklı bir Alman kurdu yavrusuna sahip olmanız için göz önünde bulundurmanız gereken kriterler olmalıdır.

Özellikle satılık Alman kurdu seçimleri gerçekleştirirken yavru bir köpek sahibi olmak istiyorsanız, fiziksel özellikleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Sonrasında ise anne sütünden kesilmiş ve artık mama ile beslenmesi gereken bir köpek tercih edebilirsiniz. İdeal bir yavrunun yaklaşık 2 ay gibi bir süreç içerisinde anneden ayrılması gerekir. Bu gibi birçok farklı kriteri göz önünde bulundurduğunuzda, NormPet ile bağlantıya geçerek istediğiniz farklı bir ilden yavru Alman kurdu talebi gerçekleştirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here