İyi Arkadaşlıklar ya da Büyük Aşklar

0
188

İnternette yeni arkadaşlar edinerek sesli ve görüntülü sohbet ortamında eğlenceli zaman geçirmek isteyenler, sesli siteler içindeki Sevde Sohbet hizmetinden faydalanabilir. İyi tasarlanmış sohbet sayfalarında mikrofon ve kamera açarak gerçek hayattakine benzer sohbet ortamları oluşturulabilir.

Site Kullanım Kolaylığı

Sesli Sevde’deki Sesli siteler hizmetinden faydalanma konusunda sorusu olanlar için sitenin online destek hizmeti bulunuyor. Skype üzerinden destek sunuluyor. Ayrıca siteye yüklenmiş olan videolardan da faydalanmak mümkündür. Aslında sitenin kullanımı oldukça kolaydır. Pratik bir tasarım yapılmıştır. İlk birkaç girişten sonra her kullanıcı işin ustası olacaktır.

İyi Arkadaşlıklar ya da Büyük Aşklar

Sosyal ortamlara girmeye vakti olmayan ama arkadaş edinmek isteyen ya da sevgili arayanlar sitenin seviyeli sohbet ortamlarından faydalanabilir. Görüntülü ve sesli sohbetler ilerledikçe derin arkadaşlıklar kurulabilir ve hatta büyük aşklara yelken açılabilir.

Site ana sayfasında bakıldığında o anda sohbetlerde kaç kişinin olduğu görülür. Ayrıca yeni giriş yapan üyelerin isim ve avatar resimleri de aynı sayfada verilir. Ana sayfayı inceleyen kişiler kimlerin içeride olduğunu görebilir. Tabii görülen isimler kullanıcıların nickleridir. Kişisel bilgiler kullanıcı izni olmadan asla paylaşılmaz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here