İyi Parti’de Hedef 1 Milyon Üye

İyi Parti'nin İstanbul yetkilisi hedeflerine dair konuştu.

0
1010

İyi Parti İstanbul İl Başkanı Ersin Beyaz gelecek seçimlere, gündeme ve hedeflerine ilişkin açıklamalar yaparken, aynı zamanda partisinin İstanbul’daki durumuyla ilgili sorulara da yanıt verdi. Ersin Beyaz, oldukça iddialı açıklamalar yaptı ve partisi hakkında umutlu konuştu.

İyi Parti Seçimlere Hazırlık Yapıyor

Partinin İstanbul yetkilisi Ersin Beyaz, İyi Parti’nin seçimlere girmesi için hiçbir engel kalmadığını söylerken, bub şehrin yanı sıra 74 ilde daha teşkilatlandıklarını, bunu Yargıtay’a bildirdiklerini ve hukuken bütün engellerin aşıldığını dile getirdi. Ersin Beyaz henüz yerel seçimler için ismen aday belirlemediklerini fakat İstanbul’un genel sorunlarının farkında olduklarını belirtti.

İstanbul’un büyük bir metropol olduğunu ve 39 ilçeden oluştuğunu aktaran Beyaz, İyi Parti olarak bunların tamamında başarıyla teşkilatlandıklarını söyledi.

Oy olarak yüzde 20’lerden ötesini, çok daha yükseğini ve Türkiye yönetimini istediklerini aktaran İyi Parti İstanbul İl Başkanı Ersin Beyaz, hedeflerini 1 milyon üye olarak açıklarken bütün toplumun desteğini almak istediklerini söyledi. Vatandaşların sandık güvenliğinden de kaygı duyduğunu belirten Beyaz, herkesin verdiği oya sadık çıkacaklarının da güvencesini verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here