İzmir Emdr Terapisi

0
219

Hayatımızın pek çok alanında kötü olaylar ile karşılaşmış olabiliriz. Trafik kazası, ölüm olayları, savaş, psikolojik ve fiziksel şiddet gibi pek çok olay insan beyninde yer kazanır ve ciddi olaylar olduğu için zaman zaman hatırlanabilir. Bu olaylardan dolayı iş hayatınız ve normal yaşantınız dahi etkilenebilir.

Bu sorunlardan kurtulmak için İzmir EMDR terapisi etkili bir çözüm sunmaktadır. EMDR, göz hareketleri ile duyarsızlaştırma ve yeniden işleme anlamına gelmektedir. Kısaca bahsedersek terapistin yaptığı bazı hareketler ve çalışmalar, beyinde yer alan o anının tekrar işlenmesi ve kişinin rahatlamasını, gelecek hayatında daha mutlu olmasını sağlamasını hedefler. Bu da olumlu bir geri dönüş demektir.

Terapi sonucunda müşteri bilinçaltına kazınan bu olaydan artık etkilenmeyecek, daha iyi hissedecek. EMDR terapisi yaptıranlar bu terapiden memnun olduklarını dile getiriyor. Geçmişte çeşitli sıkıntılar ile karşılaşan pek çok bireyin EMDR terapisi ile bu tür sorunları çözüldüğüne şahit olmaktayız. Bu gibi durumlar bizi mutlu ediyor. Daha fazla sorun yaşayan insanların da bu gibi dertlerden kurtulmaları için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Terapi amacıyla oldukça kaliteli bir işlem olan EMDR İzmir fiyat konusunda da müşterilerin bütçesini düşünmektedir. Pek çok müşteri bu fiyata bu kadar kaliteli hizmetten memnun olduklarını dile getiriyor. http://www.izmiremdrterapi.com/ ulaşabileceğiniz terapistlerimiz ile hem çocuklar için hem de yetişkinler için randevu almanız mümkün.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here