Kırık Yıllık Uzmanlıkla İnci Davetiye!

0
33

 

Birçoğumuzun tercihleri arasında yer alan ya da zamanı geldiğinde tercih edecek olduğumuz, sektöründeki çoğu üretimden çok daha iyi sonuçlarla karşımıza çıkan İnci Davetiye, şimdilerde olduğu konuma gelmesine neden olan kurulumunu 1978 yılında yapmıştır. Elbette bu kuruluş tarihinde Hızır Aydın tarafından henüz çok da küçük olan bir işletme içerisinde başlatmıştır. O dönemlerde de üretimi yapılan şey, kartpostallardır.

Kartpostalların devamında, sonraki zamanlarda birçok ürün içeriğinin üretimine geçen firma, ürün çeşitliliğine de kurulumundan altı yıl sonra geçmiştir. Şimdi, kırık yıl sonrasında sektöründe sahip olduğu bu yeri de o zamanlar gelişebilmesini de elbette marka, kendi ilerleme sistemine göre ayarlamıştır.

Davetiye Seçenekleri İle Sektörde En Beğenilenlerden Olan İnci Davetiye!

Düğün hazırlıkları aşamasından önce büyük heveslerle kendi tarzımıza uyun olanını aradığımız düğün davetiyesi faktörü, bazen düğün aşamasındaki yoğunluklar ve başka birçok şey ile de uğraşma durumunda kalmamızdan ötürü büyük bir yük gibi de gelebilmektedir. Çünkü doğru adreslere gitmeyip, kendimize uygun olanını bulamadığımız ve buna rağmen de yüksek bir fiyatlandırmayla karşılaştığımız zaman tercihimiz hep daha uyun olanını seçmekten yana oluyor.

İşte bu noktada da aslında zarar görmemek adına yapmamız gereken davetiyeler için İnci Davetiye ile çalışmak. Çünkü her tarza uygun ve çeşitli davetiye üretimi yapmanın yanı sıra bizlere de fiyat konusunda büyük bir rahatlama sağlamaktadır.

Özel Günlerinizde Özel Hissetmek İçin!

Sizlere davetiyeler  ile ilgili her imkanı sağlayan marka, aynı zamanda ödeme işlemlerinde de internet üzerinden yaşamaya korktuğunuz sıkıntıların hepsinden korunmanızı sağlıyor. Ödeme oluştururken güvenlik önlemleri almış olduğundan marka ile ilgili de bilgileriniz ile ilgili de bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. Firma, sizin ödeme yapacağınız sırada bilgilerinizi tamamen koruma altına almayı ihmal de etmiyor.

Bunlara ek olarak satın aldıktan sonraki bekleme sürenizi en aza indirmek için hızlı kargo seçenekleri ile ürünlerinizi size teslim ediyor. Teslimat sırasında da sizden bir kargo ücreti talebinde de bulunmuyor. Ülkenin her noktasına sizler için gelebildiği gibi yurt dışında da siparişlerinizi ulaştırabiliyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here