Knight Online Kalıcı Pk Server

0
243

 

Sanal oyun platformlarında her userın istediği ilk koşul kalıcı olan bir server aramaktır. Bu sayede uzun yıllar oyununa devam edebilir ve kendini geliştirebilir. Knight online pvp için kalıcı bir pk serverı arıyorsanız Logoswar sitesi doğru adres! Sitenin 7 yıllık bir geçmişi olması ile birlikte, yeni üyelerini de pk serverlarında ağırlamaya devam ediyor.

PK Server Event Saatleri

Ko cuce forumlarında yer alan event saatlerinin belirlenmesi birçok üyenin turnuva öncesi hazırlık yapmasını sağlıyor. Deneyim ve tecrübeleri ile Logoswar sitesi event saatlerini gün içinde farklı aralıklara böldüğü görülüyor. Bu sayede aktif oyuncu sayısının fazla olmasında etkin rol oynadığı görülüyor.

Knight Fragment ve Gemleri

Knight online pvp server başlangıcından önce her üyenin kahraman özelliğine göre seçebileceği fragmentleri site yayınlıyor. Aynı zamanda uygun olan gemleri farklı etkinlikler ile üyelerine kazandırıyor. PvP karşılaşmasında yer alan oyuncular uygun olan moda göre istediği değişikliği yapabiliyor. Logoswar bu seçim hakkını userlarına sunuyor ve gelişmelerini desteklediğini belirtiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here