Labor Tekstil

0
412

 

Medikal sektörünün öncüsü olan Labor Tekstil 1979 yılından beri ülkemizde geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir. Firmadan farklı tasarımları olan hemşire formalarından doktor önlüklerine, sabo terlik modellerinden ameliyat örtülerine kadar çok farklı medikal ürünleri kolaylıkla temin edebilirsiniz.Labor Medikal Tekstil ürünleri sizlere aradığınız farklı tasarımları bulma olanağı sunar. Firmanın ürünleri için www.labortekstil.com.tr adresini mutlaka ziyaret ediniz.

Sabo Terlik Modelleri

Sabo terlikler son dönemlerde hemen hemen herkesin ayağında görmeye alışık olduğumuz ürünler olup oldukça rahattır. Bu özelliği ile sağlık çalışanları tarafından sıklıkla tercih edilen farklı tasarım sabo terlik fiyatları için Labor Medikal firmasını mutlaka ziyaret ediniz. Firmanın ürünleri birinci kalite olup temizliği oldukça kolaydır.

Hemşire Forması Modelleri

Hemşire formaları son yıllarda farklı renk ve tasarımları ile dikkat çekmektedir. Firmada tesettür modellerden uzun kollu modellere ve hamile forma modellerine kadar aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı hemşire forması nereden alınır diye merak ediyorsanız labor medikal tekstil ürünlerini muhakkak inceleyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here