LG V30S mu Geliyor?

LG V30 modelini güncelliyor.

0
398

İddialara göre LG şu sıralarda yeni V30 modeli üzerinde çalışıyor ve bunu da ay sonunda düzenlenecek olan MWC 2018 etkinliğinde resmen tanıtacak.

LG V30S İddiaları

Yeni akıllı telefonun adının LG V30S olacağı söylenirken, geçtiğimiz yıl çıkan Android cihazın geliştirilmiş sürümü olacak ve 2018’de piyasadaki rekabeti arttırmayı hedefleyecek. İddialar ETNews tarafından ortaya atılırken, cihazın 256GB depolama alaıyla çıkacağı, LG Lens kullanılacağı söyleniyor. Ayrıca kamera kalitesini geliştirmek amaçlı yapay zeka ve arttırılmış gerçeklik de bulunabilir.

Aslında daha önce de LG’den yapay zeka destekli telefonlar duymuştuk ve geçtiğimiz haftalarda yine MWC 2018 söylentileri çıkmıştı. Bu cihazların V30+ ya da V30 Alpha şekline isimlendirileceği söylenmişti fakat Güney Koreli kaynak ETNews’e göre telefonun adı LG V30S olacak.

Eğer LG V30S MWC 2018’de çıkışını gerçekleştirirse, Samsung Galaxy S9’un yanında ilgi çekici olacak ve iki firma arasındaki rekabet artacak.

Peki telefon gerçekten de satın almaya değer mi? Eğer gerçekten de 256GB dahili depolama alanıyla gelirse, bu 64GB hafızayla satışa sunulan V30’un üzerine önemli bir gelişme olabilir. Şimdilip bekleyip göreceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here