Marcao’nun Sözleşmesindeki Detay Ortaya Çıktı

0
320

Galatasaray takımının savunma konusunda eksiklilerini giderme açısından ilk transferi netlik kazandı. Maicon ve Ahmet Çalık’tan yeterince iyi verim alınamamasının ardından yeni isimler gündeme geldi. Bu iki isimle de yolların ayrılmasına karar verildi. Yapılan çalışmaların ardından ise Marcao ile anlaşma sağlandı. KAP ile yapılan bildirimin ardından oyuncu eski takımı ile son bir maça daha çıkmak istedi. Restbet ayrıcalıkları ile takip edilen maç  heyecan verici bir atmosferde oynandı. Yönetimin oyuncu ile yaptığı anlaşmada olası bir sakatlık durumunda sözleşmeyi tek taraflı fesih hakkını Galatasaray’a verdiği öğrenildi. Bu sayede son maçta olası bir durumun takımı etkilememesi istendi.

Oyuncu Geç Saatlerde İstanbul’a Geldi

Genç ve güçlü bir oyuncu anlaşmanın tamamlanmasının ve gerekli olan sözleşmelerin imzalanmasının ardından İstanbul yolunu tuttu. Son maçın ardından hazırlıklarını tamamlayan Marcao, geç saatlerde İstanbul’a geldi. Kendisini az sayıda taraftar karşılarken, göstereceği performansın önem taşıdığını söyleyebiliriz. Oyuncudan alınacak olan büyük verim bulunuyor. Tecrübeli isim Fatih Terim’in de beğendiği bir isim olması nedeni ile taraftar ile arasında bir uyum sorunun yaşanmayacağı düşünülüyor. Restbet twitter gelecek olan maçlarda da yine yanınızda. Büyük heyecana kesintisiz biçimde sahip olma fırsatını kaçırmamalısınız.

Etkileyici Bir Performansın Gelmesi Bekleniyor

Takıma yeni katılan olan isimlerden taraftarın yüksek beklentisi bulunuyor. Oyuna katılacak olan isimlerin hedeflenen şampiyonluk yolunda en iyi verimi göstermesi bekleniyor. Savunma anlamında ilk transferin yapılmasının ardından gözler hale golcü transferinde. Her zaman ilk öğrenen olmak ister misiniz? Hedeflenen şampiyonluğun kazanılmasında alınacak olan golcü isimleri büyük katkısı olacak. Bu nedenle ince elenip sık dokunan isimler arasından yapılan tercih bir an önce hayata geçirilmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here