Meral Akşener: Kimsenin Bizi Seçime Sokmamaya Gücü Yetmez

İyi Parti lideri Akşener yine iddialı konuştu.

0
472

Geçtiğimiz yıl İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Çanakkale’de Milli İradeye Saygı toplantıları yapmış ve başkanlık referandumu için ‘Hayır’ oyu çalışmaları düzenlemişti. Buna rağmen etkinlik otel yönetiminin aldığı kararla son anlarda iptal edilmişti ve Akşener’in konuşmasında zorluklar yaşanmıştı. Şimdi ise Çanakkale İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı bunun yıl dönümünde bir etkinlik düzenledi, Meral Akşener de internet üzerinden görüntülü şekilde katılım sağlayarak salondakilere seslendi.

Akşener’den Seçim Mesajı Var

‘İyiler Buluşuyor’ şeklinde bir yemek düzenlenirken, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener de uzaktan katılım gösterdi, salondakilere hitap etti. Akşener, geçtiğimiz yıl yaşanan olaylara değindi ve para ödedikleri salonun etkinliği iptal ettiğini hatırlattı. Kararlılıkla mücadelesine devam ettiğini aktaran Meral Akşener, ne yaparlarsa yapsın kendilerine engel olunamayacağını, milletin kararıyla yola çıktıklarını dile getirdi.

Akşener, ‘Hiç kimsenin İyi Parti’yi seçime sokmamaya gücü yetmez’ sözlerini kullanırken, mücadelelerinin ülke ve millet için süreceğini, Türkiye’nin huzur ve adalete ihtiyacı olduğunu söyledi. İyi Parti lideri, iktidara geleceklerini ifade etti.

Beraberindeki ekiple birlikte MHP’den ayrılan Meral Akşener, geçtiğimiz yıl İyi Parti’yi kurmuş ve seçim çalışmalarını başlatmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here