Milan CEO’su Fatih Terim ile Gomis’e Bayıldı

Milan yönenticisi neden İstanbul'a geldi?

0
582

Galatasaray geçtiğimiz gün Antalyaspor’u sahasında farklı bir skorla geçmeyi başarırken, maçın en ilgi çekici noktalarından birisi de Milan’ın Çinli CEO’su David Han Li’nin ziyaretiydi. Milyarder iş adamı Galatasaray maçını tribünlerden izlerken, kulübün hisse senetlerini satın alacağı iddiaları dahi ortaya atıldı. Gutto.biz’de Scouting Direktörü olan Tarkan Batgün de maçı Milan’dan David Han Li ile beraber izlerken, konuşmalarını basına aktardı.

Terim ile Gomis’i Çok Beğendi

Tarkan Batgün’e göre David Han Li’nin İstanbul’a geliş sebebi turistik bir ziyaretti fakat Barış Güçlü kendisini maça götürmek istedi. Daha sonra Galatasaray’dan Cenk Ergün arandı ve Mustafa Cengiz tarafından Milanlı yöneticiye loca ayarlandı.

Çinli milyarder yönetici Galatasaray taraftarına hayran kalırken, seyirci ile oyunun dozajının ayarlandığını söyledi. Aynı zamanda Fatih Terim’in oyun yönetimini çok başarılı bulurken, Terim’in daha önce Milan’da hocalık yaptığından da haberdar. Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Batefambi Gomis de David Han Li’nin ilgisini çekerken, maçı da toplamda 32 gözlemci takip etti.

Tarkan Batgün, Gomis’le ilgili söylentilere ilişkin konuşurken oyuncunun Çin yerine daha çok Avrupa kulüplerine gidebileceğini belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here