Mücahid Delioğlu’nun Kurban Bayramı Mesajı

0
19

 

Türkiye Judo Federasyonu Şanlıurfa İl Temsilcisi Mücahid Delioğlu Kurban Bayramı nedeni ile bir mesaj yayınladı. Delioğlu mesajında;
“Birlik ve beraberliğimizi perçinlediğimiz dini ve milli bayramlar, gönlümüze gölge düşürecek tüm olumsuzlukları geride bıraktığımız, kırgınlık ve dargınlıkları unutup saygı ve sevgi çerçevesinde hayatımıza yepyeni bir dirilik kattığımız müstesna günlerdir.
Rabbimizin bizlere hediyesi olan mübarek Kurban Bayramı da İslam âleminin yüreklerinin birbirleriyle buluştuğu, sevgi, saygı, merhamet ve yardımlaşmanın en zirvede hayat bulduğu bir zaman dilimidir. Kurban Bayramı’mız vesilesiyle Hz. İbrahim’in (as) Yüce Allah’ın emir ve yasaklarına karşı gösterdiği teslimiyetin, bizlerin hayatına da sirayet etmesini diliyorum.
Yetim, kimsesiz, çocuk ve yaşlıların tebessümüne kapı aralayacak nice güzel davranışta bulunmayı, kalpleri karartan küskünlüklere son vermeyi ve hoşgörünün hayatımızın her aşamasında hâkim olmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle bizlerin sağlığı ve güvenliği için bu bayramı ailelerinden uzakta geçiren sağlık çalışanlarımız, askerlerimiz ve polislerimiz başta olmak üzere, Spor camiamızın, aziz milletimizin ve tüm âlem-i İslam’ın Kurban Bayramını tebrik ediyor, esenlikler diliyorum.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here