Oğuz Çetin’den Fatih Terim İçin Çok Ağır İfadeler!

0
468

Oğuz Çetin, katıldığı bir söyleşi programında Fatih Terim’e çok sert sözlerle yüklendi.

Üsküdar Belediyesi tarafından düzenlenen “Spor Söyleşileri” adlı programa katılan Oğuz Çetin, panelde Fatih Terim için çok sert ithamlarda bulundu.

Spor Söyleşileri programının bu haftaki konuğu olan Oğuz Çetin, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde spor gündemini yorumlarken genç katılımcıların da sorularını yanıtladı. Söyleşiye katılan bir öğrencinin, kendisi ile Fatih Terim’in imparator olarak anıldığını ve bu konuda görüşünü istediği Oğuz Çetin’in cevabı gündem oldu. İmparator denilen kişilerin topluma örnek olması gereken kişiler olması gerektiğini belirten Çetin, devamında Terim’e sert sözlerle yüklendi.

Terim’in Alaçatı olaylarına atıfta bulunan Çetin, açıklamalarına şöyle devam etti. Birine kafa atıp mekan basan, ağzından küfürü eksik etmeyen insanlara farklı şekilde ifade de bulunulması gerektiği ifadelerini kullanan Oğuz Çetin’in bu sözleri bir anda sosyal medyada gündem oldu.

Özellikle Galatasaray taraftarları tarafından büyük tepki toplayan bu ifadeler için sarı kırmızılı kulüpten veya Fatih Terim kanadından henüz bir açıklama yapılmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here