OPET OTOBİL SİSTEMİNDEN KİMLER FAYDALANABİLİR?

0
244

 

Opet otobil sisteminde bireysel kullanıcılar için de bireysel hizmetimiz bulunmaktadır.  Aracınızdan inmeden nakit yada kredi kartı ile ödeme yapmadan, fatura veya fiş beklemeden kolaylıkla ve hızlıca akaryakıt alımını sağlayan tamamıyla elektronik ortam üzerinden çalışan bir sistemdir. Genellikle geniş filo sahibi şirketlerin kullandığı bu sistem de bireysel kullanıcılara da yer verilmektedir. Bireysel kullanıcıların kullandığı bireysel üniteler bulunmaktadır. Anahtarlık olarak isimlendirdiğimiz bireysel kullanıcı sisteminde araç arkasına yapıştırdığımız logo sayesinde ön saha elemanımız sizi tanıyacak ve sizin için uygun akaryakıt alabileceğiniz istasyona yönlendirecektir. Bireysel anahtarlığınız ile birlikte opet kartınızı aynı anda kullanabilirsiniz. Opet kart sahibi Bireysel Otobil müşterilerimizin puanları her akaryakıt alımında otomotik olarak işlemektedir. Yalnız opet kartınızın kayıt güncellemesini 444 67 38 Opet Müşteri hizmetlerinden yapmanız önemlidir. Kurumsal İşlem merkezi alanından Otobilim sekmesini tıklayarak; kullanıcı kodu ve şifrenizle portalınızı giriş yaptıktan sonra Opet kart numaranızı anahtarlığınıza tanımlayabilirsiniz. Otobilim hesap bilgilerinize erişebileceğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi de müşteri hizmetlerinden yada opet otobil adresinden portal şifre bilgilerinizi talep edebilirsiniz.  Otobil anahtarlığı ile alınan yakıt sonrası yazar kasa fişinizi almanız gerekmektedir. Alışveriş pompası görevlisinden talep ediniz. Bu fiş fatura değeri taşımamakla birlikte kullanıcının bilgilenmesini sağlamak içindir. Otobilim anahtarlığını alabilmek için yurtiçi kullanımına açık tüm banka kredi kartlarını kullanabilmektedir.

Birden fazla aracınız varsa sizinde opet otobil sistemini kullanmanızı tavsiye ederiz. Opet otobil ile birçok konuda yarar sağlayacak ve işlerinizi hızlandıracaksınız. Şirket araçlarına monte edilen halka tipi ünite aracın pompa girişi gözüne monte edilir. İstasyonlardaki pompalarda da monteli olan sistem pompayla olan ilk temasta harekete geçer elektronik bir şekilde merkeze araç bilgileri gider, merkezi onaylar ve akaryakıt alımı vakit kaybetmeden başlamış olur. Şirketinizde ki bir çok maliye sorununu çözmüş, araçlarınızı düzenli olarak kontrol etmiş olacaksınız.

OPET OTOBİL GÜVENCESİ

Otobil araç ünitesinde araç bilgileri,yakıt türü bilgileri saklanmaktadır. Otobil montajı araçlarınızın garantisini konusunda da içiniz rahat olsun çünkü otobil sistemi için yapılan montajda aracınızın garantisini etkileyecek bir işlem yapılmaz. Bunların yanı sıra, Dolum sırasında pompa tabancası aracın yakıt deposundan çıkarılırsa dolum otomatik olarak sona erer.  Sisteme kayıtlı olan aracınızın çalınması durumunda da 7/24 hizmet veren 0216 444 67 38 numaralı çağrı merkezimize bildirmeniz gerekmektedir. Opete haber ulaştığı anda söz konusu aracın akaryakıt alımı durdurulur. Eğer  sisteme kayıtlı aracınızı satarsanız da montaj ekibi ilgili donanımı araçtan söker ve varya yeni programlanmış cihazın montajını yapar.

https://opetotobilci.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here