Rıdvan Dilmen: Arda Galatasaray’da Oynamak İstiyordu

Arda Turan hakkında yeni iddialar çıktı.

0
475

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen dün NTV Spor’da şaşırtan açıklamalar yaptı ve Arda Turan gerçeğini anlattı. Dilmen’e göre Arda Turan Başakşehir’den önce Galatasaray’a gelmek istiyordu fakat bir türlü beklediği teklifi alamadı.

Arda’nın Kafasında Galatasaray Vardı

Rıdvan Dilmen’in iddialarına göre yıldız futbolcunun asıl hedefi Galatasaray’dı ve Türkiye’de sadece eski takımında oynamak istiyordu. Dilmen, Arda’yla beraber oturduklarını ve bunu konuştuklarını, ardından medyaya Mehmet Ağar söylentilerinin çıktığını söyledi

Rıdvan Dilmen, Galatasaray’ın eski oyuncusuna teklif yapmadığını iddia ederken, bu gerçekleşseydi Arda’nın Başakşehir yerine Galatasaray’a gideceğini belirtti. Dursun Özbek’in ‘Arda’yı alacak paramız yok’ sözlerine de değinirken, Arda Turan’ın Galatasaray’da 2.5 yıl için 10 milyon lira eksiğe oynayacağını iddia etti.

Rıdvan Dilmen, Arda Turan’ın aslında Galatasaray’a dönmek istediğini ama yine de kendisine tepki gösterildiğini söyledi. Eski Barcelonalı Arda’nın Başakşehir’e gelişi büyük olay yaratmış, Galatasaray taraftarı da tepki göstermişti. Arda Turan’ın Fatih Terim’le aynı takımda olmak istemediği iddia edilirken, oyuncunun Mehmet Ağar’la görüştüğü de söylenmişti.

Arda, devre arasında Barcelona tarafından Başakşehir’e kiralanmıştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here