Saç Gürleştirme

0
267

 

Saçları seyrek ya da hacimsiz olan kişiler farklı çözüm yolları arayışına girmiştir. Firma saç kaynağı ile dolgunlaştırma işlemini büyük bir ustalık ile yapar. Dolgun ve ışıltılı saçlar her zaman dikkat çeker. Bakımın ve sağlığın göstergesidir. Firma saç kaynağında mikro kaynağı tercih eder. Bu sayede saç diplerinizi fırçalayabilir ve doğal bir görüntü elde edebilirsiniz. Diğer kaynak uygulamalarına göre daha uzun bir kullanım sağlarsınız. Ortalama 9 ay kadar kullanım sağlar.

Mikro Kaynak Kullanım Şekli

Mikro kaynak yapılan saçları istediğiniz şekilde toplayabilir ve istediğiniz modeli uygulayabilirsiniz. Saç boyama, röfle, balyaj gibi işlemleri rahatça uygulayabilirsiniz. Fön çektirebilirsiniz. Özel bir bakıma ihtiyaç duymaz. Normal saçlarınızı nasıl kullanıyorsanız mikro kaynak saçlarınızı da o şekilde kullanabilirsiniz. Saç kaynağı ile gürleştirme işlemi yaptırmak istiyorsanız firmayı ziyaret etmeniz gerekir. Denize havuza rahatlıkla girebilirsiniz. X ray cihazlarından rahatlıkla geçersiniz.

Saçlardan Nasıl Çıkarılır?

Saçlarınız ne kadar çabuk uzarsa mikro kaynak kullanım ömrü o kadar az olur. Ortalama olarak saçlar ayda 1 cm kadar uzar. Saçlarınız uzadıkça eklenen saçlar aşağıya indiği için kötü bir görüntüye neden olabilir. Saçlar özel solüsyon ile ana saçınız zarar görmeden çıkarılır. Çıkarma işlemi sırasında herhangi bir acı olmaz. İstediğiniz renklerde mikro kaynak uygulaması yapılabilir veya sonradan boya yaptırabilirsiniz. Saç kaynağı modelleri için firmanın kataloğunu incelemeniz gerekir. Mikro kaynak fiyatları için firmadan bilgi almanız mümkündür.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here