Samsung Galaxy S9 Çok Daha Hızlı Olacak

Yeni Galaxy S9 Snapdragon 845 işlemciyle geliyor.

0
563

Samsung Galaxy S9’un çıkış tarihi 25 Şubat olarak belirlenirken, iki haftadan kısa süre kaldı ve şimdiden akıllı telefonun performansı hakkında bazı ipuçlarına sahibiz.

Söylenenlere göre Samsung Galaxy S9, firmanın şu anki en iyi telefonu olan Samsung Galaxy S8’e göre yüzde 30 daha hızlı olacak. Özellikle ABD’de Samsung Galaxy S9’a Qualcomm’un son işlemci çipseti Snapdragon 845’in ekleneceğine kesin gözüyle bakılırken, cihazın bu şekilde hızı da artacak ve rakiplerini geride bırakacak.

Aynı zamanda yeni Snapdragon 845 çipseti için benchmark testleri de yapıldı ve henüz Samsung Galaxy S9 pazara sunulmadan neler sunacağını Geekbench ve Antutu skorlarıyla gördük. Snapdragon 845 şimdiye kadar yapılmış en hızlı Android işlemcisi olurken, Samsung Galaxy S9’u bu sayede S8’e göre yüzde 30 daha hızlı hâle geliyor.

Tabii daha hızlı bir çipset beraberinde yeni imkanlar da getiriyor ve 3D, sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik deneyimini arttırıyor. Artık Samsung Galaxy S9 kullanıcıları AR ve VR uygulamalarını cihazlarında daha rahat şekilde kullanabilecekler.

Samsung Galaxy S9 hakkında daha ayrıntılı bilgilere 25 Şubat’ta erişecek ve cihazın fiyatını öğreneceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here