Total War: Three Kingdoms Resmi Olarak Duyuruldu

En iyi strateji oyunlarından birisi olarak kabul gören Total War oyununun yeni serisi olan Three Kingdoms tanıtıldı.

0
492

Total War serisine yeni bir oyun daha eklendi. Strateji oyunlarının en çok beğendiği oyunlar arasında yer alan Total War, Three Kingdoms serisini yaptığı açıklama ile resmi olarak duyurdu. Oyunun serisinde dikkat çeken ilk detay ise hikayenin Çin topraklarında geçecek olması olarak görüldü.

Creative Assembly tarafından geliştirilen Total War serisi Shogun: Total War ile hayat bulmuştu. SEGA tarafından dağıtımı yapılan oyunun Medieval Total War serisi ise büyük bir çıkış yapmış ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanmayı başarmıştı.

Tarihin birçok noktasına ışık tutan Total War serisi Medieval, Empire, Atilla, Shogun ve Rome gibi yapıtlarla oyuncuların beğenisine sunulmuş Warhammer serisinde ise fantastik bir dünyaya geçiş yapmıştı.

Hemen her serisi oyuncular tarafından tam puan alan Total War oyununda yeni harita ise Çin toprakları olarak belirlenmiş. Dün Creative Assembly tarafından yapılan açıklama ile Çin’de Han Hanedanlığı zamanında gerçekleşen Üç Krallık isyanını hikaye olarak alacak olan yeni serinin adı Total War: Three Kingdoms olarak duyurdu. Oyunda başlıca hedefin ise oyuncular tarafından Çin’in tek bayrak altında toplanmasını sağlamak olarak belirlendiği belirtildi.

Total War: Three Kingdoms Tanıtım Fragmanı

Resmi duyurusu yapılan oyunla ilgili ilk tanıtım videosu da yayınlandı.

Total War: Three Kingdoms Türkçe Dil Desteği Verecek

Ülkemizde de yaygın bir şekilde oynanan Total War serisinin yeni oyunu Türkçe dil desteği ile gelecek. Total War: Three Kingdoms için oyunun dağıtıcısı SEGA tarafından oluşturulan Steam sayfasında diller olarak Türkçe’nin de yer aldığı gözlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here