Tuzla Evden Eve Nakliyat İle Eşyalarınızı Güvenle Taşıyın

0
46

1990 yılında evden eve nakliyat hizmetini en başarılı şekilde karşılayabilmek için kurulan Korkmazoğlu nakliyat firması, İstanbul merkez olarak hizmete başlamıştır. Günümüzde pek çok farklı bölgede taşımacılık işlerini yürüten firma, Tuzla evden eve nakliyat çalışmalarını da en güvenli araç ve ekipmanlarla sağlamaktadır. Bu bakımdan firma, alanında en güvenli nakliyat taşımacılığını gerçekleştiren markalardan biri haline gelmiştir.

Profesyonel çalışma ekibi ile evden eve nakliyat hizmetlerini en üstün hizmet performansı ile sürdüren firma, yeni nesil eşya taşıma konusunda da uzman yöntemlere yer vermektedir. Böylece müşterilerin eşyaları istedikleri adresten alınarak en sağlam şekilde paketleniyor ve istenilen adrese kadar uygun koşullarda götürülüyor. Bu sayede firma, müşterilerinden de oldukça verimli geri dönüşler alarak alanındaki popülerliğini arttırmaya devam ediyor.

Tuzla Evden Eve Nakliyat En Güvenli Taşımacılık

Ev, ofis ya da büro taşıma gibi süreçlerde güvenilir bir nakliyat firması ile anlaşma sağlamak oldukça önemli bir noktadır. Uygun nakliye araçlarının kullanılması, müşterilerin nakliye sürecinde anlık olarak bilgilendirilmesi ve taşınan eşyalara en uygun ortamın hazırlanması için güven fazlasıyla önemlidir. Bu bakımdan Korkmazoğlu nakliyat firması, ülkemizin önde gelen evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmalarından biri olmuştur. Aynı zamanda depolama hizmetleri de sağlayan marka, nakliye işlemleri sürecinde çeşitli hizmetleri de müşterilerine sunuyor. Firmanın taşımacılık esnasında sağladığı hizmetleri aşağıda maddeler halinde sıraladık.

  • Elektrikli büyük eşyaların tesisattan sökülmesi ve sarılması
  • Kumaş içerikli mobilyaların hasar görmeden paketlenmesi
  • Eşyaların uygun şekilde paketlenmesi
  • Monte edilmiş mobilyaların sökülmesi, kaplanması
  • Taşıma aracına yüklenerek hazır hale getirilmesi

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here