Uygun Fiyata Sigortalı Taşımacılık

0
211

 

Büyük bir titizlik ve dikkat isteyen taşıma işlemi için firmada çok sayıda personel bulunuyor. Her işin farklı personeller tarafından yapıldığı firmada müşterilere ev taşıma şişli hizmeti boyunca gerekli olan bilgilendirmeler de yapılıyor. İstanbul’da kentleşmenin yüksek olduğu Şişli evden eve nakliyat konusunda kendisine gelen talepleri başarılı şekilde karşılayan firma fiyat olarak da uygun seçenekler sunuyor. Müşterilerine güven vermek için tüm eşyaları da sigortalatan firma sigorta detaylarını da müşterileri ile paylaşıyor.

Taşıma İşi Nasıl Yapılıyor?

Yıl içerisinde birçok kişinin taşıma hizmeti almak istediği Şişli nakliyat ihtiyacı duyan müşterilerin öncelikle firma web adresinden talep oluşturmaları gerekiyor. Bu talepler sonrasında ise firma ofis personelleri önce keşif sonrasında da gerekli ekip ve araç desteği ile taşıma ekibini müşteri adresine yolluyorlar. Adrese ulaşan personeller de paketleme, taşıma ve diğer adrese yerleştirme işlemleri sonrası çevre temizliği yaparak adresten ayrılıyorlar.

Taşıma Ücreti Ne Kadar?

Firmada ev taşıma hizmetinin net bir fiyatı bulunmuyor. Firma müşterilerine fiyatları evin konumunu gördükten sonra fiyat veriyor. Firmada fiyatları ise çoğunlukla asansör kullanımı, iki adres arası uzaklık ve eşya sayısı belirliyor. Belirli dönemlerde müşteri memnuniyeti için kampanyalarda yapan firma durumu çok iyi olmayanlara da kaliteli hizmetini ulaştırıyor. Firma web adresini sürekli takip edenler bu kampanyalardan yararlanarak ev taşıma hizmetinden yararlanabiliyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here