Work & Travel Danışmanlığı

0
152

 

Dünya giderek küçülüyor ve etkileşim artıyor. Bu etkileşimi yakalayan insanlar hayatlarında daha fazla başarılı oluyorlar. İnsan, hayatı boyunca gelişimini sürdürebilir ama erken yaşta dünyayı tanımak ve yeni deneyimler edinmek gelişim açısından çok önemlidir. Öğrenciler, work and travel programıyla yurt dışına çıkabiliyorlar. Bu, gence başka bir ülkede çalışabilme ve bu ülkeyi gezebilme fırsatı veriyor. Her öğrencinin deneyimlemesi gereken bu etkinlik için, firmadan hizmet alınabiliyor.

Work & Travel İçin Form Doldur

Firma, sektörde tam 22 yıllık bir deneyime sahiptir. Bünyesinde, uzman eğitim danışmanlarını barındıran firma, gençlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyor. Öğrenci, firmadan bir ön bilgi almak istiyorsa, sitede yer alan formu doldurması yeterlidir. Adını, soy adını, okuduğu üniversiteyi ve iletişim bilgilerini forma yazan öğrenci, beni bilgilendirin butonuna tıkladığında firmaya temas kurmuş oluyor. Firmanın uzman eğitim danışmanı öğrenciyi kısa süre içinde arayarak, istediği bilgileri sunuyor.

Work & Travel’a Kimler Katılabilir?

Bu programa katılabilmenin ilk koşulu üniversite öğrencisi olmaktır. Üniversite 4 yıllık ve örgün eğitim veren bir fakülte olmalıdır. Bu şartları karşılayan genç, 3 ay için work & travel ile yurt dışına gidiyor ve hem çalışıyor hem tatil yapıyor. Yurt dışına gidebilmek için öğrencinin J1 vizesine sahip olması gereklidir. Firma, tüm bu konularda, öğrencileri bilgilendiriyor ve gencin bu fırsattan yararlanması için tüm detaylarla ilgileniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here