Zapata Transferine Tek Engel Gattuso

0
311

 

Haziran ayının gelmesi ile beraber start alacak olan futbol kulüpleri transfer döneminde Neustadter ve Skrtel’den boşalacak olan pozisyonlara takviye çalışması Fenerbahçe için gündemde. Sezonda istediği başarıyı elde edemeyen ve ara transfer dönemi de istediği şekilde tamamlayamayan Fenerbahçe takımı, Haziran döneminde başlayacak olan ve yaz dönemi boyunca devam edecek transfer çalışmaları için şimdiden kollarını sıvadı. Yaz dönemini iyi bir şekilde değerlendirmek cepten sex isteyen takımın gündeminde ise Zapata var. Takımın daha öncesinde anlaşma sağladığı Zapata için ise küçük bir pürüz söz konusu.

Gattuso Engeli

Fenerbahçe takımı ara dönemdeki transfer görüşmelerinde Milan takımının Kolombiyalı stoperi Cristian Zapata ile görüşmelerini başlatmıştı. Takımı ve kendisi ile anlaşma sağlayan Fenerbahçe’nin Zapata transferi için Haziran dönemini beklemesi, küçük bir pürüzün ortaya çıkmasına neden oldu. Milan takımının teknik direktörü Guttaso’nun Zapata için Haziran döneminde yeni bir sözleşme isteyeceği yönünde çıkan haberler gündeme düştü.

Fenerbahçe takımının daha öncesinde hem teknik direktör ile hem de Zapata ile yaptığı anlaşmanın üzerine gölge gibi düşen bu haber resmi kaynaklarca henüz kesinleşmiş değil. Zapata’nın Milan ve Fenerbahçe arasında hangisini seçeneği ise şuanlık merak konusu. Fenerbahçe’nin Haziran dönemindeki transfer beklentisi şuanlık Zapata’nın kararına kalmış durumda. LIDYABET CANLI DESTEK ile takım gündemlerine ilişkin pek çok gelişme arasında bu haber de yer aldı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here